.

.

New
Бесплатен превозот 50pieces / многу IRLL2705 LL2705 SOT-223 IC

Бесплатен превозот 50pieces / многу IRLL2705 LL2705 SOT-223 IC

DEN 883.00
DEN 1077.12

Стока
Достапно.

објектот не е пристигна 6 : Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-пошта Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање ви Благодариме. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас до вашата локација);. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Овие трошоци се купувачот 's одговорност 3 : .

Детали

Теорија:
Временско Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
1
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC
Свеж

Избор на клиенти