.

.

New
нов original10PCS SC900504 SC900504CDH1 HSSOP30 Бесплатен Превозот

нов original10PCS SC900504 SC900504CDH1 HSSOP30 Бесплатен Превозот

DEN 3519.00
DEN 4291.20

Стока
Достапно.

- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас до вашата локација);. не се проширува во сите производи, кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.- Нашата гаранција. ве Молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување 4 : . Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод на 5 : Предмети се испраќаат од кина, Ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена, исто Така, можете да го испратите стока од Кина.

Детали

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
Свеж

Избор на клиенти