.

.

New
10PCS TDA1543A TDA1543 НАТОПИ-8

10PCS TDA1543A TDA1543 НАТОПИ-8

DEN 130.00
DEN 144.00

Стока
Достапно.


'

Детали

Бренд Име:
HENGXING
Број На Модел На:
автомобил ic
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Теорија:
IC
Заштита На Функција:
IC
Контакт Оптоварување:
IC
Употреба:
IC
Напон:
IC
is_customized:
YES
Свеж

Избор на клиенти