.

.

New
НОВ Зелен Автомобил Програмабилни LED Движат Лизгање Порака на Екранот Знак Одбор 21x4

НОВ Зелен Автомобил Програмабилни LED Движат Лизгање Порака на Екранот Знак Одбор 21x4

DEN 6293.00
DEN 6624.00

Стока
Достапно.


ДОАЃААТ СО
LED дисплеј панел x 1 USB кабел x 1 Вшмукување чаша x 2 CD x 1 (вклучува прирачник,мека,возач,итн) 110 Vадаптер 220 V

Детали

Тип На Објект:
Рекламирање Светлина
Број На Модел На:
Зелена
Употреба:
автомобил соба
Извор На Енергија:
Адаптер
Напон:
12v
Бренд Име:
LOUCHEN ZM
Свеж

Избор на клиенти