.

.

New
супер осветленост водоотпорен 200w 44key или на 24 повикување ir-далечински rgb предводена од поплави светлина се користи за домаќинство и за комерцијални осветлување

супер осветленост водоотпорен 200w 44key или на 24 повикување ir-далечински rgb предводена од поплави светлина се користи за

DEN 7440.00

Стока
Достапно.


*Ние не прифаќаме враќање,реконструкција или размена во целина освен ако не е навистина нешто не е во ред со производ,затоа што нашите производи се строго произведени и тестирани.
*Цената и превозот на трошоците не incule увоз даночни и царински давачки.Зрак Агол : 100°
9.
*Сите соларни панели се само испорачуван ПРОЗОРЦИ/ФЕДЕКС/ТНТ/DHL, бидејќи на безбедноста и брзо расте. Дворот, Плоштад Осветлување;
9. DIY1-DIY6 jumpy се менува,и над пет режим на циркулација. Сертификат : CE&Ro HS
Високи перформанси RGB LED floodlight со изборот на бои, Боја се менува како 20 единствена боја на режими со 7-боја, Постепено се Менува и jumpy се менува, 25-боја jumpy се Менува, 3-боја jumpy се менува. Имаат 50000hrs долг животен век, ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија, Одлична термичка перформанси, Алуминиум Легура добар изглед.Станица,Приклучете Осветлување итн
ВНИМАНИЕТО
ние нема да го прифати наредби ако купувачите не контактирате пред ставање наредби!!
Прочитајте ги следниве забелешки внимателно! Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние дефинитивно ќе ве остават позитивен фидбек кога ќе добиеме твое.
ЗАБЕЛЕШКИ
*Ние ќе брод на производите wihtin 3 -7 дена по вашата исплата во целина. Така бидете сигурни да контактирате со нас пред ставање на ред од трговија со датотеки, или да остават порака, така што ќе може да се прилагоди на товар на полнење и вашиот вистински плаќање износ.

Детали

Емитуваат Боја:
RGB
Wattage:
210W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CE,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Gratshin
Напон:
85-265V
Тело Материјал:
Алуминиум Легура
Повод:
Надворешниот Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заштита Ниво:
IP65
Број На Модел На:
ГШ-КОЧАН-200W-RGB-IR
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
RGB
Гаранција:
2 години
Контрола методот:
IR-далечински controler 44keys или 24keys
живот време:
50000 часа
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти