.

.

New
18650 Floodlight 30W 24 предводена од Поплави светлина Водоотпорен Надворешна батерија светла +usb полнач+3x18650 батеријата

18650 Floodlight 30W 24 предводена од Поплави светлина Водоотпорен Надворешна батерија светла +usb полнач+3x18650 батеријата

DEN 1207.00
DEN 1472.16

Стока
Достапно.

Ние ќе продолжиме да ги подобриме нашите услуги да ги задоволи сите видови на клиенти Контактирајте со НАС на :
Здраво Драги :
Ако им треба помош, ве молиме контактирајте со сервисот. Ве молиме да комуницирам со нас, за да се добие подобро решение. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса
(4) Услугата транзит време е предвидено од страна на превозникот и не вклучувајќи ги и викендите и празниците. Во превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за враќање и замена на сите трошоци. Транспорт пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
(3) Ние само брод да се потврди цел адреси.2 V
Зрак агол : На Horizintal Оска : 120°;Вертикална Оска : 60°
Може да се користи како моќ банка ,Можете да го користите потоп светлината да полнење другиот уред, или можете да ни другиот уред да го полни оваа светилка
Употреба : на Отворено,signboard на реклами ект
Водоотпорен : Одлично водоотпорен, погоден за надворешна средина, неповолни временски услови, освен за нуркање
Пакет содржина :
1 x 30w Батерија Потоп Светлината
3 x 3.7 v Батерија 18650 батеријата
1 x AC Полнач
1 x DC5.99 /торба
18650 Floodlight 24 предводена од Поплави светлина Водоотпорен Надворешна батерија светла +usb полнач+3x18650 батеријата
Опис :
Извор на светлина : LED 24pcs
Количина : 20pcs бела , 2 парчиња ЦРВЕНА 2 парчиња Сина
LED животниот век : 100,000 Часа
Школка Материјал : Алуминиум Легура
3-Mode : Висок-Низок Strobe
Моќност : 30 W
Прекинувач : Кликнете Префрлате
Батерија : 3x 18650 Li-ion Батерии ,
На животниот Век на батеријата : 500 циклуси на полнење
Може да полни со полначот AC
Излез : 5v/1А,може да го наполнам телефонот & ipad и други дигитални производи
Текст : 4.

Детали

Тип На Објект:
Поплави Светла
Извор На Енергија:
DC
Стил:
Модерна
База Тип:
Никој
Бренд Име:
eBuyFire
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Заврши:
Полиран
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
110-240V
Повод:
Плоштад
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број На Модел На:
потоп светлината
Заштита Ниво:
IP33
Свеж

Избор на клиенти