.

.

New
Црна 4PCS/МНОГУ НОВИ Epistar Чип 10W 20W 30W 50Watt Тенок Led Поплава за Миење Осветлување Светилка IP65 CE&RoSH AC85-265V Отворено Проектот

Црна 4PCS/МНОГУ НОВИ Epistar Чип 10W 20W 30W 50Watt Тенок Led Поплава за Миење Осветлување Светилка IP65 CE&RoSH AC85-265V Отворено

DEN 2326.00
DEN 2448.00

Стока
Достапно.

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ние прифаќаме alipay тука. НИЕ НЕ ГИ ПОКРИВААТ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Опис На Производот
Име на производ : ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина бела/топло бела
LED Emitter Моќ : 10w 20w 30 50w
Работа Напон : 85-265 V
Светлост : 100-110 LM/W
Боја : Црна
Школка Материјал : Висока Јачина Алуминиум
Маска Материјал : 5mm Висока Јачина Очила
Зрак Агол : 120°
Боја Temp : 6000~6500 K( Кул Бело ) ИЛИ 3000-3500 K ( Топло Бела )
Водоотпорен : IP65 ( Но не може да се стави во вода )
Животниот век Време : 50.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.000 часови
1.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни
бесплатно, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.Сериозни Купувачот Само!
Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Но мора да се плати
дополнителни превозот надомест.Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.

Детали

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
10W, 20W, 30W, 50W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Заштита Ниво:
IP65
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Стил:
Арт Деко
Напон:
110-240V
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Повод:
Плоштад
База Тип:
E27
Е Светилки Вклучени:
No
Светлосен ефект:
До 1100LM
боја на светлина:
Црвена, Зелена, Сина, Бела, Портокалова и така натаму (вкупно 16 бои)
На текст:
AC 110-240V
домување:
Висока Јачина Алуминиум; 5mm Висока Јачина Стакло (капак)
Животен век:
>50.000 часа
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Свеж

Избор на клиенти