.

.

New
Нов стил LED Floodlight 30W 50W 100W 110-220V Рефлектор Потоп Светлината Водоотпорен Проектори Светлина Светилка за во Градина Улично Осветлување

Нов стил LED Floodlight 30W 50W 100W 110-220V Рефлектор Потоп Светлината Водоотпорен Проектори Светлина Светилка за во Градина

DEN 1733.00
DEN 1824.00

Стока
Достапно.

Нов стил LED Floodlight 30 W 50 W 100 W 110-220 V Рефлектор Потоп Светлината Водоотпорен Проектори Светлина Светилка за во Градина Улично Осветлување
Спецификација : Предмет Тип : 30w,50 W,100 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Оценет Напон : 85-265 V/AC 50/60 HZ Прозрачна Ефикасност(lm/w) : 100lm*W Боја Temp : Предупредуваат Бела : 3000-3500k Ладно Бела : 6000k-6500k Зрак Агол : 120° Материјал : Алуминиум Гаранција : 2years Е Водоотпорен : Водоотпорен IP65 Просечен Живот(часот) : 50000hrs Боја Направи Индекс : 80-90 Ra фактор на Моќ : 0.90-0.99 Работа температура : -30-+60 степени CE, ROHS ССА Сертификат Пакет : 1 buc потоп светлината
Забелешка : ако изберете 100 W , ќе испораката од страна на Fedex или DHL, бидејќи таа тежина над 2 KG

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
30W, 50W, 100W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Број На Модел На:
led floodlight
Повод:
Надворешниот Ѕид
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Стил:
Модерна
Заврши:
Бранеа Никел
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Напон:
110-240V
Бренд Име:
Aixy
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Свеж

Избор на клиенти