.

.

New
Моќни LED Floodlight Црвена Сина Итни светлина Потоп Светлината Работа Светлина кампување светло Светилка со батерија 18650 + полнач

Моќни LED Floodlight Црвена Сина Итни светлина Потоп Светлината Работа Светлина кампување светло Светилка со батерија 18650 +

DEN 1918.00
DEN 2951.04

Стока
Достапно.


* Вашето мислење е важно за нас да се подобри квалитетот на нашата услуга.Ве молиме не го инсталирате во запаливи,експлозивни или корозивни околности.
Answer : ___________________________ Note : ова потоп светлината ќе биде транспортирана со продаваат на мало пакување кутија.
* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред. Тоа може да го користите во AC 90-240 V,но ако користите во AC 90-240 V ве молиме да го Отстраните батеријата.
* Ние тест секој производ пред бродот, и гаранција дека е 100% работи. Вниманието : 1.
* Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и клиент има до 7 дена од денот на приемот за замена (Купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба). Големина : 255*165*96mm Батеријата Спецификација : име на Модел : 18650 Напон : 3. Пакетот вклучува : 1 x Потоп Светлината 1 x Полначот 3 x 18650 батерии
1. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација).
* Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.Широко се користи во фабрика, и гимназија, билборди, згради, тревници, пејсаж, канцеларии, сајт на светлината проект и декоративни осветлување проектот, итн. Начини : Висок-Низок Strobe 5. По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.

Детали

Бренд Име:
QvvCev
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Напон:
110-240V
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Новина
Заштита Ниво:
IP65
База Тип:
Оптоварување
Заврши:
Железо
Тело Материјал:
Алуминиум Легура
Повод:
Надворешниот Ѕид
Број На Модел На:
18184-8
Тип На Објект:
Поплави Светла
боја на светлина:
3 во 1 боја ,бела ,сина ,црвена
Погоден батеријата:
3* батерија 18650 ( вклучуваат )
Пакетот Вклучува:
1* Floodlight,1*автомобил полнач ,1*AC полнач
Свеж

Избор на клиенти