.

.

New
10pcs/многу 36W DMX512 RGB LED Ѕид за Миење ac85-265v Отворено LED Рефлектори Floodlight IP65 Водоотпорен и dmx 512 контролер

10pcs/многу 36W DMX512 RGB LED Ѕид за Миење ac85-265v Отворено LED Рефлектори Floodlight IP65 Водоотпорен и dmx 512 контролер

DEN 30907.00
DEN 32880.00

Стока
Достапно.


Забелешки :
1) Нормално, ние изберете најевтин курир меѓу Fedex/DHL//UPS/EMS да ја испратите вашата нарачка
2)Ако сакате Наведени Express ,pls контактирајте со нас да додадете Дополнителни Трошоци
Само еден контролер вклучени , тоа можат да го контролираат rgb боја речиси 56pcs светилки
DMX LED Ѕид за Миење
Опис На Производот :
1. Сертификат : CE,Ro HS,FCC
2. RGB dmx512 контролер (контролирани не inclued )
3. Боја тебе, jumpy промени,си поигруваше,блиц
4. Влезен напон : AC85-265 V
5 Животен век : 50000h
6. Производителот директна продажба.
LED Ѕид за Миење Функција :
1. Нови висока ефикасност постојан струја диск
2. Лесен за инсталација, шок доказ и потрес на мозокот-доказ
3. Енергија-заштеда : Заштеда од 90% од енергија отколку традиционалните блескаво светилка
4. Животната средина-пријателски Без УВ или IR зрачење, ниска топлина со зрачење, меркур бесплатно, без загадувачките материјали во процесот на користење.
LED Ѕид за Миење на Пакет :
1. 1pcs/хартија кутија.
2. Според клиент 's барање.

Детали

Емитуваат Боја:
без контролер, со контролер
Wattage:
36w
Тип На Објект:
Поплави Светла
Стил:
Модерна
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Заштита Ниво:
IP68
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Повод:
Надворешниот Ѕид
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
36w
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
Fanlive
Напон:
85-265V
Тип На Објект:
Поплави Светла
Контрола методот:
dmx512
Led Извор:
црвена,зелена,сина
заштеда на енергија:
90%
Работа Температура:
-20 ~ 60C
Зрак Агол:
30,45,60,120 степен
Животен век:
50000H
Гаранција:
3 Години
Фактор на моќност:
0.9
Име на производ:
led ѕид за миење
Свеж

Избор на клиенти