.

.

New
150w Bridgelux кочан Led Проектор Осветлување Надворешен Ѕид LED Floodlight Led Светилка Плаза Светлина глобална напојување за AC100-277v Флексибилни Модуларен Дизајн

150w Bridgelux кочан Led Проектор Осветлување Надворешен Ѕид LED Floodlight Led Светилка Плаза Светлина глобална напојување за

DEN 126240.00

Стока
Достапно.

Површина слој третман, може да издржи екстремни временски услови. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Флексибилни модуларен дизајн .
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.4 KG
Бруто тежина : 9. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Разноврсна™ претставува иднината на енергија-заштеда на осветлување за светот индустриска примена. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1-2 работен ден.
Опис :
1.
Тоа е над 50% повеќе енергетски ефикасни од традиционалните светлина .
Пакет Содржина :
1 x 150 W Надворешен Ѕид Лед (ЛЕР Плаза Светлина)
Слики :
За нашата услуга :
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука . Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.8 А
LED type : Bridgelux (КОЧАН LED )
Излезна Моќност : 150 W
Школка во боја : Бело / Црна
Температура на бојата : Топло бела 2700-3200k , Бела 4000-4500k , Ладно Бела 5500-6500k
Нето тежина : 8.150w Bridgelux кочан Led Проектор Осветлување Надворешен Ѕид LED Floodlight Led Светилка Плаза Светлина глобална напојување за AC100-277v Флексибилни Модуларен Дизајн 10pcs фабрика цена на големо на курирската служба DHL FEDEX ЕМС бесплатен превозот
Карактеристики :
- Versat™ е модуларен дизајниран ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
150W
Тип На Објект:
Поплави Светла
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,LVD,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
150w надворешен ѕид led светилка плаза светлина
Повод:
Надворешниот Ѕид
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Бренд Име:
BINFU
Напон:
85-265V
Име на производ:
150w надворешен ѕид led
Влезен Напон:
AC 100-277v,50-60Hz
Прозрачна Флукс:
13550/12900/12020lm
живот време:
>50.000 часа
Зрак Агол:
120°
Температура На Боја:
2700-3200k/4000-44500k/5500-6500k
Бои:
топло бела / природна бела / ладно бела
Пакување големина:
490x390x170 mm
Тежина:
9.5kg
Гаранција:
3 година
Свеж

Избор на клиенти