.

.

New
1 pz Caso 10 W LED lampada della di Luce Inondazione Lavata Базен Impermeabile della Luce del Punto Della Lampada ac176-264v

1 pz Caso 10 W LED lampada della di Luce Inondazione Lavata Базен Impermeabile della Luce del Punto Della Lampada ac176-264v

DEN 283.00
DEN 505.44

Стока
Достапно.


Детали

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10W, 20W, 30W, 50W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Бренд Име:
Dongdahua
сертификација:
УЛ,CE,FCC,VDE,ГШ,ССА,RoHS,EMC,LVD
Стил:
Современа
Напон:
220V
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
База Тип:
2G11
Број На Модел На:
DDH-DTFL-5730
Заврши:
Бранеа
Повод:
Плоштад
Свеж

Избор на клиенти