.

.

New
10pcs/многу 7W ЛЕР Песна Светлината LED таванот светилка во Позадина светилка (AC 85~265V)

10pcs/многу 7W ЛЕР Песна Светлината LED таванот светилка во Позадина светилка (AC 85~265V)

DEN 6732.00
DEN 8976.00

Стока
Достапно.


Детали

Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Вниманието
Wattage:
6-10W
Бренд Име:
Jiawen
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Број на LED Чип:
7 компјутери
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Моќ Толеранција:
5%
Напон:
85-265V
Материјал:
Пластични + Алуминиумски
моќност:
7W
Вистински Lumens:
560-700lumens
Димензии:
9 х 13 cm x 7,6 cm
Свеж

Избор на клиенти