.

.

New
ФОЛКСВАГЕН 24W LED ѕид за миење светилка бела црвена зелена сина потоп светлината алуминиум ip67 отворено осветлување DC24V 110V 220V10/60 степени агол

ФОЛКСВАГЕН 24W LED ѕид за миење светилка бела црвена зелена сина потоп светлината алуминиум ip67 отворено осветлување DC24V 110V

DEN 3875.00
DEN 5961.60

Стока
Достапно.


СПЕЦИФИКАЦИИ тип на Производ : LED Ѕид се Мијат светлина ody големина : L1000*W45*H63mm Нето тежина : 2.05 kg Материјал : Алуминиумски+Кристал акрилик Заврши : Сребро Тип на свет : Epileds LED Wattage : 24 W Лумен флукс : 2400lm CCT : 3000 K,6000 K,Црвена,Зелена,Сина. CRI : Ра>70 IP оценка : IP65 Напон : AC100-240 V Гаранција : 2 години Гарантен

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, Црвено, 6000K, 2200K, 3200K
Wattage:
24W
Тип На Објект:
Поплави Светла
сертификација:
ЕМК,LVD,RoHS,CE
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
TW-WW2807-24W-A22
База Тип:
Оптоварување
Повод:
Надворешниот Ѕид
Тело Материјал:
Алуминиум
Стил:
Модерна
Заштита Ниво:
IP65
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
VW
Извор На Енергија:
AC
Заврши:
Бранеа
Напон:
110-240V
Производство тип:
led ѕид се мијат светлина
Материјал:
Нерѓосувачки челик лице+ Алуминиумско тело
Заврши:
Сребро.
Извор На Светлина:
epistar led
Wattage:
24W
Лумен Флукс:
2400m
CRI:
Ра>70
occation:
отворено,градина, ѕид,парк
Свеж

Избор на клиенти