.

.

New
Led светлото на рефлекторите 3W 5W 7W 10W 12W Место Led Светло Површината Монтирани Комерцијални 3000K 4000K 6000K Облека Затворен Осветлување

Led светлото на рефлекторите 3W 5W 7W 10W 12W Место Led Светло Површината Монтирани Комерцијални 3000K 4000K 6000K Облека Затворен

DEN 8880.00

Стока
Достапно.


Кочан Downlights 3 W 5 W 7 W 10 W 12 W Место Led вградна светилка Површината Монтирани Комерцијални 3000 K 4000 K 6000 K Облека Затворен Осветлување
Производ Параметри
Модел : LLT04292
Напон : AC 85-265 V
Моќност : 3 W, 5 W, 7 W, 10 W, 12 W
Флукс : 110 LM/W
Извор на светлина : Epistar кочан led чипови
CRI : 80
Зрачењето агол : 360 О Прилагодливи
Го инсталирате на владата : surface mount режим (Ако сте треба песна режим, ве молиме кликнете (, , , , ))
Емитуваат боја(УПТ) : Топло Бела (3000-3100 K), Природна, Бела (4000-4200 K), Бело (6000-6500 K)
Телото боја : Бела, Црна
Материјал : Алуминиум
Е применливо : Облека продавници,рекламирање, ноќни клубови,галерии, прозорец и внатрешни рабови и агли и други локални фрлаат светлина осветлување. итн.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Природни Бела
Боја На Каросеријата:
3W Бела тело, 3W Црно тело, 5W Бела тело, 5W Црно тело, 7W Бела тело, 7W Црно тело, 10W Бела тело, 10W Црно тело, 12W Бела тело, 12W Црно тело
Тип На Објект:
Вниманието
Заврши:
Железо
сертификација:
УЛ,CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Бренд Име:
ALZLZLAC
Примена:
Foyer
Број На Модел На:
LLT04292
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Комерцијални
Моќ Толеранција:
1%
Wattage:
0-5W
Број на LED Чип:
1 buc
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Макс Агол На Ротација:
60°
Извор На Светлина:
LED
База Тип:
ПОВРШИНА
Го инсталирате на владата:
Површината Планината режим
Свеж

Избор на клиенти