.

.

New
Отворено осветлување AC85-265V 18W LED Рефлектори IP65 Водоотпорен Рефлектори Пејсажи Осветлување Црвена, зелена, сина, бела, топло бела

Отворено осветлување AC85-265V 18W LED Рефлектори IP65 Водоотпорен Рефлектори Пејсажи Осветлување Црвена, зелена, сина, бела,

DEN 1615.20

Стока
Достапно.

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Или, можете да изберете да имате замена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Спецификација : 36 W предводена од поплави светлина Чип Бренд : Bridgelux Моќ : 36 W Боја : R/G/НА Водоотпорен одделение : IP65 Прозрачна флукс : 110 LM/W Влезен напон : AC85-265 V Оперативни температура : -20 ~ 55 степен животниот век : 50000h Сертификат : CE,Ro HS,FCC Гаранција : 3 години
1) да ја прифатиме Alipay,Запад Унија,TT.

Детали

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS
Заврши:
Бранеа Никел
Стил:
Традиционалната
База Тип:
Оптоварување
Напон:
85-265V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Повод:
Плоштад
Заштита Ниво:
IP65
Број На Модел На:
LC-FLL-1801
Бренд Име:
LC
Тип На Објект:
Поплави Светла
is_customized:
Yes
is_dimmable:
No
моќност:
18W
Прозрачна Флукс:
1800LM
Зрак Агол:
9°15°30°45°60°90°120°
Контрола на владата:
RGB Автоматска Промена на Боја
Примена:
Јавниот Парк Плаза Градина Места Сценски места Хотели итн.
Свеж

Избор на клиенти