.

.

New
Мини Zoomable Led Место Светло Кочан Кри Чип 3W 220V 3000K 4000K 5000K Место Лер Рефлектори Музеј Кабинети Осветлување

Мини Zoomable Led Место Светло Кочан Кри Чип 3W 220V 3000K 4000K 5000K Место Лер Рефлектори Музеј Кабинети Осветлување

DEN 17280.00

Стока
Достапно.


Мини Zoomable Led Место Светло Кочан Кри Чип 3 W 110 V 220 V 3000 K 4000 K 5000 K Место Лер Рефлектори Музеј Кабинети Приказ Осветлување
Производ Параметри Модел : LLT01937 Напон : AC 85~265 50/60 Hz Моќ : 3 W (Ако сте треба 6 W, ве молиме кликнете ) Лукс : 330 LM(3 W), 660 LM(6 W) CRI : >85 извор на Светлина : КРИ LED чип Количина : 1 buc CCT : Топло Бела(3000 K), Природна, Бела(4000 K), Бела(5000 K) Зрак агол : 3 О ~120 O Зрачењето агол : 360 О прилагодливи на Телото боја : Сребрена, Црна, Бела Материјал : Алуминиум Живот : > 50000 H Апликација : Музеј, дома, c ommercial, итн.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Природни бела, Топло бела
Боја На Каросеријата:
Црна, Бела, сребро.
Тип На Објект:
Вниманието
Заврши:
Полиран Челик
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
ALZLZLAC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
LLT01937
Моќ Толеранција:
1%
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број на LED Чип:
1 buc
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Употреба:
Музеј Кабинети Приказ Осветлување
Макс Агол На Ротација:
60°
Свеж

Избор на клиенти