.

.

New
SMFL-1-34,IP65 лед отворено градина светлина,висока Lumens ,24W led floodlight

SMFL-1-34,IP65 лед отворено градина светлина,висока Lumens ,24W led floodlight

DEN 6696.00

Стока
Достапно.

Ако имате било какви проблеми околу вашата исплата,контактирајте со нас ПОБРЗО. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина. Тие мора да бидат под resalable состојба. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Објектот има се провери од страна на П В пред да се испорача. Ако ревизијата не е донесен, Aliexpress автоматски ќе се затвори со цел, ако сепак сакате оваа цел, ве молиме контактирајте Aliexpress, тогаш ќе треба да обезбедите некои информации за исплата, но не грижете се за вашите податоци ќе биде загрозена, бидејќи ние не ги гледаме било на вашите информации и не може да направи никакви промени во редоследот. Ние ќе се според вредноста на стоката 50%-70% на царинска декларација.98
Боја Индекс(CRI)
>=90
1. Ние ќе го според твојата земја да се одлучи на начин на логистика. Доколку купувачот не е наведовте.Ние може да се дел наплата или вкупно за враќање на средствата.
Medel Не
SMFL-34
Watts
24 W
Чип бренд
Epistar
Може да се прилагоди Кри чип или друга компанија чип
LED Количина
24 PCS*1 W
Лумен Вредности
2200-2400 LM
Влезен Напон
AC85-265 V
Ве молиме да ни оставите порака, која напон не ти е потребно ? ви благодариме. Ако не комуницира со нас,директно ги достави спорот во ред, ние ќе ги откаже сите производот, гаранција, и ние ќе му даде на купувачот влечат во никој кредитна црната листа.(На DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ експрес е да не пристигне на вашата земја) . Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно.Ако изберете Кинески на доставувањето, време на испорака за 15-30 ден. Пред наплата,ве молиме љубезно го испрати назад, но на ruturn такса е на купувачот. Зошто после успешна платни налози, бидејќи ревизија не помине автоматски затворена наредби. Ние ќе побара курирска компанија да се надомести. Објектот ќе биде слободен испраќаат преку DHL или Fedex и така натаму.

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Поплави Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
85-265V
сертификација:
УЛ,CCC,RoHS,FCC,CE
Заврши:
Бранеа Никел
База Тип:
Оптоварување
Повод:
Надворешниот Ѕид
Тело Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
види-ме-види
Заштита Ниво:
IP65
Стил:
Современа
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
SMFL-1-34
Тип На Објект:
led floodlight
Напон:
AC85-265V
Заштита Ниво:
IP65
Lumens:
2200-2400LM
Wattage:
24W
Може да се прилагоди:
Yes
Објектот нема:
SMFL-1-34
Боја На Каросеријата:
Сива
Е Светилки Вклучени:
Yes
Свеж

Избор на клиенти