.

.

New
Високо-моќ 18W 24W Топло бела/RGB IP65 водоотпорен отворен led лента светлината LED Ѕид за миење

Високо-моќ 18W 24W Топло бела/RGB IP65 водоотпорен отворен led лента светлината LED Ѕид за миење

DEN 2568.00
DEN 2731.20

Стока
Достапно.

Ние сме тука да ви помогнеме. (Со исклучок на објектите оштетени или злоупотребува по приемот). Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми. Превозот обвиненија не се враќа.Високо-моќ 18 W 24 W 46*46 IP65 водоотпорен отворен предводена од поплави светлина ПРЕДВОДЕНА од Ѕид за миење светилка Пејзаж Миење ѕид светлина Топло бела/RGB LED Ѕид за Миење Светлина Спецификации Предмет Бр. Хонгконг Пост/Кина Пост : 20-30 работни денови.(Парцела подолу 2kg) ќе помогне да се направи Царинење и купувачот ќе одговор за било царинска такса на вашето место.8 инчен 18 W L650mm, L345mm Други големина за факултативна Животен век Време : Повеќе од 50,000 часот Гаранција : 1year
Превозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL/ФЕДЕКС/EMS/ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат . Ве молиме ни E-mail еднаш испорака е одложен или парцели се оштетени за време на испорака.
Гаранција и Политика на Враќање Ние обезбеди 2 години гаранција за нашиот производ. Ако led светла скршен во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни. Ви благодариме за да ни остави позитивни повратни информации откако ќе се чувствувате задоволни со парцели,Ние, исто така, ќе се одговори од кои ви даваат позитивни повратни информации во ист ден. Точка мора да биде во оригинална состојба и оригиналниот пакет. EMS : 7-14 работни денови. Љубезно ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања на пратката.

Детали

Емитуваат Боја:
Променливи, Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Поплави Светла
Заврши:
Полиран Челик
сертификација:
CCC,CE,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Стил:
Модерна
Напон:
85-265V
Тело Материјал:
Алуминиум
Повод:
Надворешниот Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заштита Ниво:
IP65
Број На Модел На:
YDG-XQ18W4646F100M01
Бренд Име:
JOYINLED
Големина:
1000*46*46
моќност:
18W
Свеж

Избор на клиенти