.

.

New
LED Floodlight 50W 30W 20W Ultal Тенка Предводена од Поплави Светлина центарот на Вниманието Projecteur led Exterieur 230V Надворешен Ѕид Светилка IP65

LED Floodlight 50W 30W 20W Ultal Тенка Предводена од Поплави Светлина центарот на Вниманието Projecteur led Exterieur 230V Надворешен

DEN 356.00
DEN 445.44

Стока
Достапно.

Име на производ : ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина ПРЕДВОДЕНА Emitter Моќ : 10w 20w 30w 50w 100w Работа Напон : AC220 V Светлост : 100 LM/W 100% Сосема Нов. Школка Материјал : Висока Јачина Алуминиум Покрие Материјал : 5mm Висока Јачина Стакло Зрак Агол : 120 степен Боја Temp : 6000~6500 K(Кул Бело) ИЛИ 3000-3500 K (Топло Бела) Водоотпорен : IP65 Време животниот век : 50.000 часови

Детали

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10W, 20W, 30W, 50W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Стил:
Модерна
База Тип:
Никој
Заштита Ниво:
IP65
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Повод:
Плоштад
Напон:
240V
Име:
Focos LED 220v надворешноста
Водоотпорен:
led floodlight ПРЕДВОДЕНА од 10W
floodlight 50w:
место led exterieur
Свеж

Избор на клиенти