.

.

New
предводена од поплави светлина отворено 20W 220v рефлектори IP65 водоотпорен Searchlight светлина надворешно осветлување

предводена од поплави светлина отворено 20W 220v рефлектори IP65 водоотпорен Searchlight светлина надворешно осветлување

DEN 1440.00

Стока
Достапно.

предводена од поплави светлина отворено 20 W 220v рефлектори IP65 водоотпорен Searchlight светлина надворешно осветлување
Производ : ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлина
Предмет Бр. : ZE-TDF20 WX03 A
Напон : AC220 V
Заштита Ниво : IP65
Моќност : 20 W
Температура на бојата : Топло Бела(2700-3500 K)
Природните бела(4000-4500 K) Студено бело(6000-6500 K)
Примена : Билборд Улица, Пристаништа Места;Парк дрвја; Хотели и станбени објекти;Скалила;
Патишта и Мостови;Станици и терминали
1 x 20 W LED Потоп Светлината

Детали

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Расте Светлина, Ладно Бела
Wattage:
AC220V 20W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Стил:
Модерна
Бренд Име:
ZESOL
Број На Модел На:
ZE10W886
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
110-240V
Повод:
Плоштад
ѕидот светилка:
Надворешна Светлина
Ѕидни Светилки:
надворешна светлина
предводена од поплави светлина:
10W
надворешниот ѕид светла:
Безбедност ѕид Светла
ѕидни светилки:
ѕидот светлина
светилки светлина:
детектор на движење потоп светлината
led лента светлина:
Поплави Светла
led светилка:
тремот светла
ѕидот светлина:
10w ѕид светлина
светлина:
Ѕидот Светла
Свеж

Избор на клиенти