.

.

New
висока моќност Ip65 водоотпорен 150w 44key или на 24 повикување ir-далечински rgb предводена од поплави светлина се користи за станици и складишта осветлување

висока моќност Ip65 водоотпорен 150w 44key или на 24 повикување ir-далечински rgb предводена од поплави светлина се користи за

DEN 6624.00

Стока
Достапно.


*Ние не прифаќаме враќање,реконструкција или размена во целина освен ако не е навистина нешто не е во ред со производ,затоа што нашите производи се строго произведени и тестирани. Така бидете сигурни да контактирате со нас пред ставање на ред од трговија со датотеки, или да остават порака, така што ќе може да се прилагоди на товар на полнење и вашиот вистински плаќање износ.Магацин, За Складирање Осветлување;
8.
IR-LED RGB floodlight Апликација :
1.Име на производ : 150 W IR-далечински RGB led floodlight
2.
Ние дефинитивно ќе ве остават позитивен фидбек кога ќе добиеме твое.Димензија : L383 XW283 XH180mm
7.Животниот век : 50.
*Цената и превозот на трошоците не incule увоз даночни и царински давачки.
Опис На Производот
1.Станица,Приклучете Осветлување итн
ВНИМАНИЕТО
ние нема да го прифати наредби ако купувачите не контактирате пред ставање наредби!!
Прочитајте ги следниве забелешки внимателно! Ви благодариме за вашето разбирање.Боја : RGB
4. Товарни полнење не inclde полнење гориво и може да не биде точно на веб-сајтот. Имаат 50000hrs долг животен век, ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија, Одлична термичка перформанси, Алуминиум Легура добар изглед. Ние сме биле во сончевиот бизнис за многу години и да има одлична репутација за нашите извонредни услуги на клиентите.Влезен напон : AC85 V/265 V
6.Зграда, Билборд Осветлување;
4. Фискултурна Сала, Спортски Стадион Осветлување;
3.

Детали

Емитуваат Боја:
RGB
Wattage:
150W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CE,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Gratshin
Напон:
85-265V
Тело Материјал:
Алуминиум Легура
Повод:
Плоштад
Извор На Енергија:
AC
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заштита Ниво:
IP65
Број На Модел На:
ГШ-КОЧАН-150W-RGB-IR
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
RGB
Гаранција:
2 години
Контрола методот:
IR-далечински controler 44keys или 24keys
живот време:
50000 часа
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти