.

.

New
1pcs Отворено осветлување RGB Led светлото на рефлекторите 10W 20W 30W 50W Led Floodlight Водоотпорен AC85-265V Предводена од Поплави светлина Водоотпорен Led светилка

1pcs Отворено осветлување RGB Led светлото на рефлекторите 10W 20W 30W 50W Led Floodlight Водоотпорен AC85-265V Предводена од

DEN 538.00
DEN 672.00

Стока
Достапно.

ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина 10 W 20 W 30 W 50 W Црна AC85-265 V водоотпорен IP65 Floodlight центарот на Вниманието Отворено Осветлување Бесплатен превозот
Предмет Тип : 10 W 20 W 30 W 50 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина, Led Извор : Висока Моќност Epistar чипови
Димензии : 115*85*35mm -10 W
180*140*45mm-20 W
220*180*50mm-30 W
285*235*50mm-50 W
Номинална Напон : 85-265 V/AC 50/60 HZ
Прозрачна флукс : 10 W1000lm 20 W2000lm 30 W3000lm 50 W5000lm Прозрачна Ефикасност(lm/w) : 100lm*W Боја Temp : Предупредуваат Бела : 3000-3500k Ладно Бела : 6000k-6500k Зрак Агол : 120° Материјал : Алуминиум Гаранција : 3years Е Водоотпорен : Водоотпорен IP65 Просечен Живот(часот) : 50000hrs Боја Направи Индекс : 80-90 Ra фактор на Моќ : 0.90-0.99 Работа температура : -30-+60 степени Сертификат : CE Забелешка : Само на RGB има Далечинска Контрола на Примена :
Производот серија на LED премин светла се широко се користи како тунелот и премин осветлување на градот,laneway и
премин осветлување на метален рудникот, електрична централа, трафостаница, металуршки претпријатија, и други индустриски
претпријатија.Тунелот, Фудбалски терен, Фаза, Згради, Рекламирање Одбор,Сали, Стадионот, Двор, Тревник, Дворот, Парк, Плаза,
Работилница, Магацин, Трговски Центар, Изложбена Сала,Бензинска Станица, Автопат, за Патарина Станица, Приклучете итнДетали

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Црвена, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10W, 20W, 30W, 50W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Стил:
Модерна
сертификација:
CE
Заштита Ниво:
IP65
Бренд Име:
DOOYOR
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
q12
Напон:
85-265V
Повод:
Плоштад
Свеж

Избор на клиенти