.

.

New
LED 6W 18W 20W 30W LED AC110V 220V Надворешноста Водоотпорен IP67 ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Отворено Lighitng светилка 10PCS/МНОГУ KASUO

LED 6W 18W 20W 30W LED AC110V 220V Надворешноста Водоотпорен IP67 ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Отворено Lighitng светилка 10PCS/МНОГУ

DEN 7015.00
DEN 8880.00

Стока
Достапно.


Бесплатен превозот 20 W водоотпорен IP67 сензор за Движење led floodlight потоп светлината
Име на производ : ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина бела/топло бела
LED Emitter Моќност : 6 W/18 W/20 w/30 W
Работа Напон : AC85 V-265 V
Светлост : 100-110 LM/W
Школка Материјал : Висока Јачина Алуминиум
Маска Материјал : 5mm Висока Јачина Очила
Зрак Агол : 60°
Боја Temp : 5500 K~6000 K( Кул Бело ) ИЛИ 2700-3200 K ( Топло Бела )
Водоотпорен : IP67
Животниот век Време : 50. Ако сте ја одбрале бесплатен превозот испорака метод, како што се Кина Пост Воздух Mail, Epacket, итн. Специјално, ако сте од Русија, ве молиме осигурајте се дека името на контактот на пратката е твоето полно име.000 часови
Сервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување на вашиот парцела, тоа е многу важно да се задржи себе си се достапни, кога комуникацијата е потребно, на пример, проверете ја вашата нарачка пораки редовно, да ги задржи вашиот мобилен телефон е во употреба, итн. Општо земено, ние ќе ви ја испорача вашата парцела без понатамошна комуникација; сепак, понекогаш ние треба да се провери со вас за спецификација на производот што го наредил пред испорака, исто така, ако пратката пристигнува но вие не сте достапни или со мобилен или фиксен, на парцела веројатно ќе се врати на продавачот или да се изгуби., со оглед на овие испорака методи се побавни од таквите комерцијални изразат како UPS-от, DHL, Fed Ex, генерално тоа ќе се 20-40 дена да пристигне, најдолго време да достигне дури и до 60 дена за некои далечни области.

Детали

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
6W, 18W, 20W, 30W
Тип На Објект:
Поплави Светла
База Тип:
Никој
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
09-21
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Повод:
Надворешниот Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
GSKGYXGS
Стил:
Арт Деко
Заврши:
Бранеа
Напон:
85-265V
Заштита Ниво:
IP67
Свеж

Избор на клиенти