.

.

New
2 парчиња ЛЕД pcb floodlight Алуминиум pcb светилка плоча 10W 20W 30W 50W SMD5730 led Осветлување Извор Панел за надворешна светилка бесплатен превозот

2 парчиња ЛЕД pcb floodlight Алуминиум pcb светилка плоча 10W 20W 30W 50W SMD5730 led Осветлување Извор Панел за надворешна светилка

DEN 113.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.

Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.ако ви треба голем нарачате ве молиме контактирајте со нас за попуст 2.Лесна употреба надвор од bulding , дел од улица Итн. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ве молиме контактирајте со нас ако не се задоволни со објектот по прими.Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.2 парчиња ЛЕД pcb floodlight Алуминиум pcb светилка плоча 10 W 20 W 30 W 50 W SMD5730 led Осветлување Извор Панел за надворешна светилка бесплатен превозот Белешки : Објектот ≤ $7 ,Испратите Untracked , ≥$7 испратите следење ! Featrues : 1.ве молиме оставете ги 5 ѕвезда повратни информации ако сте задоволни нашата услуга ,ви благодариме на сите услугата за Сериозни Купувачот Само! Ве молиме цел ако вие се согласувате со сите услови.На Itemd За предводена од Поплави светла , добра заштеда на енергија 2.
Пакет Се Вклучени :
2 ПАРЧИЊА floodlight pcb плоча
Голема цел услугата : 1. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела 6500K, Топло Бела
Wattage:
10W, 20W, 30W, 50W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Заврши:
Бранеа Никел
сертификација:
CCC,CE,CQC,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Umaked
Напон:
85-265V
Тело Материјал:
Алуминиум
Повод:
Плоштад
Извор На Енергија:
DC
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заштита Ниво:
IP33
Број На Модел На:
ZYE
10W НА ТЕКСТ :
DC 30-48 V
20W 30W 50W на текст:
DC 20-39V
моќност:
10W 20w 30w 50w
совети:
На PCB Плоча треба Возач
Led диоди:
SMD 5730
боја:
white5300 7000K топло бела 3000 3500K
Свеж

Избор на клиенти