.

.

New
110V/220V 1W Led Накит Приказ Светла Cartier Накит

110V/220V 1W Led Накит Приказ Светла Cartier Накит

DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Фабриката покажува
кабинетот led дисплеј светла екранот кабинет led осветлувањето на екранот кабинет осветлување led накит приказ осветлување накит приказ осветлување led дисплеј кабинет осветлување led приказ на случај осветлување led накит случај осветлување led накит приказ на светлината led светла за прикажување кабинети led светла за накит приказ led приказ led осветлување, под кабинет светла за осветлување на екранот кабинети светла за витрини мини дискутираше за витрини приказ led светла мали led дисплеј светла под контра led светла 12 volt под кабинет led осветлување кабинет led осветлување кабинет undermount осветлување led hardwired под кабинет осветлување led светла за под кабинети доведе под кабинет задача осветлување led под контра светла низок напон под контра осветлување, под кабинет led осветлувањето на екранот кабинет led осветлување led дисплеј случај led осветлувањето на екранот контра осветлување на екранот led светла за кабинетот накит кабинет осветлување накит приказ led осветлување led дисплеј кабинет осветлување led дисплеј осветлување led накит случај осветлување led накит контра светло led осветлување за накит витрини led приказ осветлување led место светло за прикажување кабинет светла за накит салон низок напон екранот кабинет осветлување приказ приказ осветлување мала светла за прикажување кабинети, во центарот на вниманието за прикажување кабинет led матични светлина. Откако ќе ги примите враќа објект, кој е во оригиналниот ситуација, ние ќе рефундирање на дека вкупниот износ.
led накит ,накит осветлување,накит светлина, осветлување за накит ,накит приказ осветлување,продавница за накит осветлување,предводена накит осветлување, накит случај осветлување,приказ на случај осветлување,екран случај светла,накит led,накит светла,накит светилка,накит led осветлување,предводена накит екран,висока powerled накит светлина,led накит место,led светлото на рефлекторите за накит,накит кабинет led светло,накит екранот led светло,накит led светло,предводена накит случај светлина,таблет накит светилка,продавница за накит светилка,светла за накит ,накит екранот светла,led накит светла,led за накит ,флексибилни led накит светлина,флексибилни led накит светилка,накит led,накит led светла,led осветлување накит,led дисплеј светилка,led дисплеј светлина,,накит приказ на случај осветлување led,приказ на случај осветлување,екран light,контра светло,под контра осветлување,предводена контра светлина,led под контра осветлување,предводена накит контра светло,counter led,counter led дисплеј,под контра led,counter светилка,предводена козметика контра светилка,led кабинет контра светилка,предводена контра екранот,накит контра осветлување,под контра осветлување,под контра светла,led контра осветлување,предводена ocunter светла,,контра осветлување,под контра лам
Опис
Моќност : 1 W
Влезна моќност : AC85-265 V
Led чип : кри
Светла боја : бела(5700 K-6300 K)/топло бела(3000-3200 K)
Боја на каросеријата : brozne
Материјал : алуминиум
Зрак агол : 30degree
Живот време : повеќе од 50000 часа
Големина
Подносителот на пријавата
Функција
1.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела 6000K, Топло бела 3000K
Тип На Објект:
Вниманието
Моќ Толеранција:
2%
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
УЛ,CCC,RoHS,CE
Заврши:
Бранеа Никел
Тело Материјал:
Алуминиум
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
JW-R8
База Тип:
BA9S
Број на LED Чип:
1 buc
Бренд Име:
FDIK
Употреба:
накит приказ светла
Макс Агол На Ротација:
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Wattage:
0-5W
Примена:
накит приказ на случај
Објектот:
led накит приказ светла
Влезна Моќност:
AC85-240V,50-60HZ
моќност:
1W
боја на светлина:
Бела /топло бела
LED чип:
Кри
светлината боја на каросеријата:
brozne
Материјал:
Алуминиум
Сертификат:
CE, ROHS
живот време:
повеќе од 40000 часа
Висина:
16cm
Свеж

Избор на клиенти