.

.

New
1pcs Птица нето, контрола на штетници, овоштарник нето, духот на инсекти, За повеќе човечки, живеат фаќање на мали птици 3 * 15 m

1pcs Птица нето, контрола на штетници, овоштарник нето, духот на инсекти, За повеќе човечки, живеат фаќање на мали птици 3 *

DEN 298.00
DEN 424.80

Стока
Достапно.


За повеќе човечки, живеат фаќање на мали птици и лилјаци.
Лилјаци и птици да се фати и да се пренесе од трговски центри, одделот продавници, продавници, итн.
Се користи за тестирање на популациите на птиците и лилјаците за вируси и паразитски наезда.
Фаќање на мали видови за означување, бендови или други облици на следење на птиците и лилјаците.
Се користи и во затворени простории и на отворено за безбедно и хумано преместувањето на птиците и лилјаците.
Материјали : најлон
Monofilament Denier : 0.08 mm
Кор : Preto
Големина на engranzamento 2cmx2cm :
Големина : 3mx15m
Количина : 1peça
Пакет : ЈП Торба секој um em um Форте не com Етикета внатре.
Во текот на наидат на проблеми, ве молиме да контактирате со нас. Ви посакувам среќен шопинг патување!

Детали

Тип:
Расте Кеси
Број На Модел На:
M
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти