.

.

New
20 Компјутери 1/4 Магла Млазници И Barbs Да Земјоделски Стакленички Растенијата Садови Atomizing Спреј Систем За Ладење Врска Алатка

20 Компјутери 1/4 Магла Млазници И Barbs Да Земјоделски Стакленички Растенијата Садови Atomizing Спреј Систем За Ладење Врска

DEN 163.00
DEN 198.72

Стока
Достапно.

пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции :
3. За, како Наша цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас, и Ние ги разберат грижите и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена од денот на приемот за размена или retun.
[xlmodel]-[производи]-[35112]
[xlmodel]-[производи]-[35112]
[xlmodel]-[производи]-[35112]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Ќе Ви се Допадне . Русија експрес-SPSR (пакет тежина 800g или повеќе) : 8-38 дена.
Нормално превозот време за многу земја е 15 - 40 работни дена( Бразил 25 - 70 работни дена)
. кога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(наредби цена
2. ако треба да се следи во вашата земја, Ќе треба да платите дополнителна такса, ве молиме изберете "Кина пост воздух mail". F : испорачуван ЕМС : 3 - 15 дена. C : Финска Пост : 15-40 дена. Не можеме да брод на неделите и други државни празници. Испраќаат од страна на ПРОЗОРЦИ : 2 - 7 дена. Купувачот е Одговорен за сите на Превозот Обвиненија.5-3kg
Сообраќај : 7. кои се Испраќаат од страна на Кина Пост : 15 - 39 дена.Ако не примате стока во 90 дена (Бразил 110 дена) ,ние ќе рефундирање на или препратете.
мојот пријател, Ние сме доверлив и искрен.

Детали

Тип:
Распрскувачи
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
4/7mm поврзување на млазницата
Пластични Тип:
PP
Sprayer Тип:
пумпа
Бренд Име:
Talk-Се Задоволни
Име:
Магла sprinklers
Тип:
4/7mm Интерфејс
Применливи:
Земјоделски наводнување тревник градина
Предности:
Може да се оковани
Материјал:
Високо Квалитетни пластични
боја:
Црна + сива
Свеж

Избор на клиенти