.

.

New
2 Парчиња купер Земјоделски млазницата 1/2 инчи машки конец магла вода sprayer воздух atomizing млазницата вода магла систем

2 Парчиња купер Земјоделски млазницата 1/2 инчи машки конец магла вода sprayer воздух atomizing млазницата вода магла систем

DEN 154.00
DEN 181.44

Стока
Достапно.

Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.8 m3/H Пакување : 2 buc поле на примена : Млазницата спреј.5 kg Спреј радиус : прибл.
Производ Презентација : Направен од висок квалитет на бакар, може да се користи со сорти на конектори. ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден. ИСПОРАКА : 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди . Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да ги задржи подалеку од негативни повратни информации. Малата површина на индустриски за наводнување! Покривот ладење! Лесна инсталација, добра вода-спасување перформанси! Општа употреба на вода од чешма тип (0.ние ќе го цениме тоа. 1-3м Проток : 0. Парцела следење на информации за пребарување Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www. Земјоделството. За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.net/en ( копирате на прелистувачот) 1. Ние може да ви даде најдоброто решение.

Детали

Тип:
Распрскувачи
Број На Модел На:
Бакар sprayer
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Sprayer Тип:
пумпа
поврзете големина:
Надворешен дијаметар 1/2 инч
Работа Под Притисок:
0.75-2.5 kg
Спреј Радиус:
Прибл. 1-3м
Проток:
0.1-0.8 m3/H
Свеж

Избор на клиенти