.

.

New
Наводнување Црвено Млазницата Sprinkler Мини 1/4 Бодликава Градина Тревник за Наводнување, со Една Бодликава Кука до 4 / 7mm Црево 5pcs

Наводнување Црвено Млазницата Sprinkler Мини 1/4 Бодликава Градина Тревник за Наводнување, со Една Бодликава Кука до 4 / 7mm

DEN 96.00
DEN 112.32

Стока
Достапно.

Црвено Млазницата Sprinkler Минијатурни 1/4 "Бодликава Градина Тревник за Наводнување, со Една Бодликава Кука до 4 / 7mm Црево Погодна за наводнување на цвеќињата, растенијата, на тревникот. Лесно да се инсталира, водата,-зачувување на перформансите на извонредност! Вода обично се користи низок притисок Заеднички дом, вода и притисок да се исполнат својата работа! Издржливи и долг животен век, е широко прифатена од страна на корисниците. Прилагодливи проток. Работен притисок : 1.5-3 KG Проток : 7.5-8.6 L / H Прскање радиус : 0.7-0.9 м Поврзете со : 4 / 7mm црево Пакување : 5 компјутери(5 црвено млазницата + 5 црна вметнете) Ние и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ќе ви даде најдоброто решение! Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точна англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, постои и влошување на квалитетот проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница се надевам дека за да добиете вашето разбирање и поддршка.

Детали

Тип:
Распрскувачи
Бренд Име:
WZCWJNLGM
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
4/7
Sprayer Тип:
пумпа
Пластични Тип:
ABS
Име:
atomizer млазницата
Тип:
Наводнување Sprayer
Материјал:
Пластични
Големина:
4/7
Тежина:
51.5g
Количина:
5pcs
Свеж

Избор на клиенти