.

.

New
1000pcs 360 степени Рефракција Микро Sprayer со 4mm бодликава Конектор за земјоделство Наводнување Прибор за наводнување фитинг

1000pcs 360 степени Рефракција Микро Sprayer со 4mm бодликава Конектор за земјоделство Наводнување Прибор за наводнување фитинг

DEN 3142.00
DEN 3696.00

Стока
Достапно.

Парцела следење на информации за пребарување Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www.net/en ( копирате на прелистувачот) 1. Примена : Широко се користат во овоштарниците на овошни дрвја, наводнување чај печурки, печурки габа наводнување и уредување на тревникот за наводнување, стаклена садници, семејството зеленило растенијата наводнување. ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.ние ќе го цениме тоа. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди .8 mm Пакување : 1000 парчиња Спреј агол : 360 степени рефракција спреј, магла-како, спреј рамномерно, спреј агол малку на Јанг.
Технички Параметри : Работен притисок : 2kg-3kg Спреј Радиус : 0. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. Сите производи се користи нов материјал, сигурен квалитет, долг живот. За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да ги задржи подалеку од негативни повратни информации. Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден.

Детали

Тип:
Распрскувачи
Пластични Тип:
PP
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Sprayer Тип:
пумпа
Број На Модел На:
10021
Материјал:
Пластични
Име на производ:
Рефракција Микро Sprayer
Пакување:
1000pcs
Свеж

Избор на клиенти