.

.

New
0174 Freeshipping HAIGINT висок притисок мини висок притисок електрични вода pum&фина магла спреј пумпа

0174 Freeshipping HAIGINT висок притисок мини висок притисок електрични вода pum&фина магла спреј пумпа

DEN 22214.00
DEN 24682.08

Стока
Достапно.

Кина директни добавувачот , фабрика цена
2. нашите производи се 100% комплетен увид
7.
Freeshipping HAIGINT висок притисок мини висок притисок електрични вода pum&фина магла спреј пумпа
конфигурација
10m Најлон црево+6pcsnozzles+5pcs sliplock конектори+1pc Slip заклучување на крајот приклучок+1pc вода филтер+ 2 парчиња алатки
Точка го одредува
ХГ-MNP
0.
HAIGINT типични користи :
1. 303 Нерѓосувачки челик Материјали се 100% повеќе од 7. случај за ТОЈОТА,ХОНДА,КИНА, Нафта, железо и челик, фабрика, фабрика за хартија, На coatingfactory,chemicalplant,cementplant,ceramicsfactory,диск единица,Јаглен фабрика, phosphorization растенијата, итн
3. Земјоделство, Хортикултура : Цвет, Листопадни Хранење, Зелена Куќа, Хидропоника, Печурки Фарми, Растенија, Размножување, Складирање, Ткивни Култури, Лозја, Крушка Mils. Ourdoor Рекреација : Забавен парк, Пустината Кампување, Голф, Хотели, кои Живеат Области, Ресторани, Гледачот Области. Ако сакате да го увезете еден мал број на млазници за тестирање на спреј ефект ,ние може да ги намали MOQ. Бесплатен превозот
9.
Опис На Производот
Misting пумпа
6 PCS misting млазници (Лизга заклучување на млазницата, може да се cleanable млазницата)
10m Најлон цевки
1 PC вода филтер
6 Pcs млазницата седишта
Цевка машина
пакет
Сертификација
Зошто да го одберете нас ?
1. Производителот над 7 години работно искуство
4. Животни : Aviaries , Плевни, Млечни Производи, Коњи, Kennels, Живеат Акции, Живина, Zoos.

Детали

боја:
MNP0004
Тип:
Распрскувачи
Број На Модел На:
ПИ-MNP-04
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HAIGINT
Sprayer Тип:
пумпа
Свеж

Избор на клиенти