.

.

New
Овошје Хартија Цевчиња Бебе Туш Декорација Стара Шик Селски Партија Вклучена Табела Јагода Лубеницата Ананас Печатени

Овошје Хартија Цевчиња Бебе Туш Декорација Стара Шик Селски Партија Вклучена Табела Јагода Лубеницата Ананас Печатени

DEN 6696.00
DEN 7440.00

Стока
Достапно.

00 /многу
парчиња / многу
25pcs/пакет Шарени Polka точка Шарени Chevron Хартиени Кеси за Свадба Дете Роденденска забава Резерви на САД$ 135.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 360pcs Розова Партија Хартија Плочи Шарени Дизајн Свадба Дипломирањето Партија, Снабдувањето со Хартија Плочи US$ 148.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот Мешани Бои 110 двор/Гајтанот Божествена Twine Свадба Партија Подарок Пакување Резерви, 12 - Ply Пекарски Twine US$ 250.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот Еко-пријателски Chevron Шарени Точка Партија Хартиени Салфети за Свадба Партија Корист Оркестарот US$ 205.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот Сина Шарени Партија Садови за Еднократна употреба Комплети Хартија Чинии, Чаши Цевчиња за Свадба Партија Корист Оркестарот US$ 210.6 СМ(1/4 инчи)
Должина : 19.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот Еко-пријателски Chevron Polka Точка Шарени Дрвени Прибор за јадење Дрвени Предници Лажици Ножеви за Партиски Материјали US$ 290.
Овошје Хартија Цевчиња Бебе Туш Декорација Стара Шик Селски Партија Вклучена Табела Јагода Лубеницата Ананас Печатени
Внатрешниот Кол : 0.2 g/pc
Пакет : со OPP Вреќа со 25 PCS
Функција : Еко-пријателски, за еднократна употреба, degredable
Сертификација : ФДУ И SGS
Настан & Партија Предмет Тип : Партија Декорации
Мастило : Што е направен со храна безбедно мастило
Вие сте купување на :
19.00 /многу
парчиња / многу
.

Детали

боја:
Јагоди, Ананас, се Меша 3 дизајн, Лубеница
Повод:
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Цевчиња
Број На Модел На:
PS001-180
Шема:
Ѕвезда,Срцето,Chevron,Шарени,Полна Боја,Точка
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ipalmay
Материјал:
Cowhide хартија
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Шема:
јагода, лубеница,ананас
Спецификација:
19.7*0.6CM
Свеж

Избор на клиенти