.

.

New
8 Поставува Фламинго Партија Хартија Садови Вечера Плочи Салфетки Коктел Пијалаци Чаши Цевчиња за Роденден, Свадба Датира Партија

8 Поставува Фламинго Партија Хартија Садови Вечера Плочи Салфетки Коктел Пијалаци Чаши Цевчиња за Роденден, Свадба Датира Партија

DEN 1040.00
DEN 1464.00

Стока
Достапно.

Задоволство ни е да се направи најдобро за вас
3. Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место.
3) ако вашиот вкупен износ се под $100, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи. Ify имате било какви проблеми по приемот на вашата стока. тоа ќе биде потребно за 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Ве молиме да остави добар коментар и 5 ѕвезди повратни информации од нашата продавница, доколку сте задоволни со вашата нарачка.45 mm x 24 cm Вкупно 40 Парчиња / многу Ако сакате да знаете повеќе информации за партиски материјали, ве Молиме кликнете на веб-страница :
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата вкупна вредност е над $100, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex.
8 Поставува Фламинго Партија Хартија Садови Вечера Плочи Салфетки Коктел Пијалаци Чаши Цевчиња за Роденден, Свадба Датира Партија
Оваа симпатична координирање собата е совршен за толку многу партија и туш!!! Оваа листа вклучува : 1 : Чинии, Чаши,Салфети, Пиење Слама 8pcs 9" (23cm) Големи Фламинго Хартија Плочи 8pcs 7" (18cm) Мали Фламинго Хартија Плочи
8pcs 250ml Хартиените Чаши 8pcs Фламинго Хартиена Салфетка -33x33cm 8pcs Фламинго Хартија Слама -0.

Детали

Повод:
is_customized:
Yes
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Садовите Се Поставува
Број На Модел На:
Фолија Злато Мрачно Садови
Шема:
Шарени,Полна Боја
Материјал:
Cowhide хартија
боја:
Розово Злато, Сребрена Фолија
Стил:
Pasterl
Големина 1:
7inch
Големина 2:
9inch
се користи за 1:
Бебе туш
се користи за 2:
роденден
Се користи за 3:
Свадба
Свеж

Избор на клиенти