.

.

New
16 Поставува Фламинго Партија Поставување Колекции Хартија Плочи Торта, Јадење, Пиење Чаши Serviette Цевчиња Хавајски Свадба Партија Декорација

16 Поставува Фламинго Партија Поставување Колекции Хартија Плочи Торта, Јадење, Пиење Чаши Serviette Цевчиња Хавајски Свадба

DEN 1738.00
DEN 2448.00

Стока
Достапно.

Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место. Pleaes не ни остави негативен или неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме!!
8pcs 9" (23cm) Големи Фламинго Хартија Плочи 8pcs 8" (20cm) Мали Фламинго Хартија Плочи
8pcs 250ml Хартиените Чаши 8pcs Фламинго Хартиена Салфетка -33x33cm 8pcs Фламинго Хартија Слама -0.
3) ако вашиот вкупен износ се под $100, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи. Ве молиме да остави добар коментар и 5 ѕвезди повратни информации од нашата продавница, доколку сте задоволни со вашата нарачка.45 mm x 24 cm Вкупно 80 Парчиња / многу Ако сакате да знаете повеќе информации за партиски материјали, ве Молиме кликнете на веб-страница :
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата вкупна вредност е над $100, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex. ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации. тоа ќе биде потребно за 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место. Задоволство ни е да се направи најдобро за вас
3.
16 Поставува Фламинго Партија Поставување Колекции Хартија Плочи Торта, Јадење, Пиење Чаши Serviette Цевчиња Хавајски Свадба Партија Декорација
Оваа симпатична координирање собата е совршен за толку многу партија и туш!!! Оваа листа вклучува : 1 : Чинии, Чаши,Салфети, Пиење Слама 16pcs 9" (23cm) Големи Фламинго Хартија Плочи 16pcs 7" (18cm) Мали Фламинго Хартија Плочи
16pcs 250ml Хартиените Чаши 16pcs Фламинго Хартиена Салфетка -33x33cm 16pcs Фламинго Хартија Слама -0.

Детали

Повод:
is_customized:
Yes
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Садовите Се Поставува
Број На Модел На:
Фолија Злато Мрачно Садови
Шема:
Шарени,Полна Боја
Материјал:
Cowhide хартија
боја:
Розово Злато, Сребрена Фолија
Стил:
Pasterl
Големина 1:
7inch
Големина 2:
9inch
се користи за 1:
Бебе туш
се користи за 2:
роденден
Се користи за 3:
Свадба
Свеж

Избор на клиенти