.

.

New
LIELANG Кожа Ранец Мажите Надворешен USB Полнење Лаптоп Ранци Торба 14 Инчен Водоотпорен Нов Дизајнер Компјутерски Торби Колеџ Пакет

LIELANG Кожа Ранец Мажите Надворешен USB Полнење Лаптоп Ранци Торба 14 Инчен Водоотпорен Нов Дизајнер Компјутерски Торби Колеџ

DEN 1709.00
DEN 4272.00

Стока
Достапно.

Забелешка : не Постои мобилен моќ доаѓа со ранец во внатрешноста. Ако сакате да го користите Надворешен USB Полнење Функција, што треба да направите како што следува : 1.Купи мобилен телефон моќ 2.Поврзете го вашиот мобилен моќ со USB интерфејс внатре ранец 3.Поврзете го вашиот телефон со USB интерфејс надвор ранец 4.Полнење почнува. Постојат 2 вида на мобилен моќ на пазарот. 1 : Приклучок во вашиот телефон, можете да започнете со полнење 2 : Приклучок во вашиот телефон, исто така, треба да притиснете на копче на мобилен моќ, тогаш започнете со полнење Да се справат со овој ранец, ние ви препорачуваме купување на првиот мобилен моќ. LIELANG Кожа Ранец Мажите Надворешен USB Полнење Лаптоп Ранци Торба 14 Инчен Водоотпорен Нов Дизајнер Компјутерски Торби Колеџ Пакет

Детали

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Надворешноста:
Никој
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Бренд Име:
LIELANG
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Капацитет:
20-35 Литарски
Дожд Маска:
No
Главен Материјал:
PU
Стил:
Preppy Стил
Број На Модел На:
LN3553-6
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Големина:
41cm*30cm*13cm
боја:
Обичниот Црн Ранец
Стил:
Моден Кожни Торби
Свеж

Избор на клиенти