.

.

New
X-Онлајн 042917 нова жешка популарна дама СТП мода патување ранец

X-Онлајн 042917 нова жешка популарна дама СТП мода патување ранец

DEN 619.20

Стока
Достапно.

X-Онлајн 042917 нова жешка популарна дама СТП мода патување ранец

Детали

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Ранци Тип:
Softback
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Големина:
31*28*13cm
Свеж

Избор на клиенти