.

.

New
Ранец За Жените Уникатен бренд, патент материјали Девојка Ранци Traves Назад Пак Морнар Месечината Платно Ранец

Ранец За Жените Уникатен бренд, патент материјали Девојка Ранци Traves Назад Пак Морнар Месечината Платно Ранец

DEN 2304.00

Стока
Достапно.


започнете
крајот

Детали

Бренд Име:
Equestrian Dressage
Главен Материјал:
Платно
Декорација:
Никој,Крзно,Појаси
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Геометриски
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Број На Модел На:
389
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
Моден
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Тип На Објект:
Ранци
Техника:
Никој
Свеж

Избор на клиенти