.

.

New
Аниме/ACG Hatsune Miku Лаптоп Црн Ранец/Двојно-Рамо/Училиште/Патна Торба за Тинејџери или Анимација Ентузијасти

Аниме/ACG Hatsune Miku Лаптоп Црн Ранец/Двојно-Рамо/Училиште/Патна Торба за Тинејџери или Анимација Ентузијасти

DEN 1368.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Аниме Лаптоп Црн Ранец/Двојно-Торба/Училиште Торба
ОПИС :
Аниме најлон лаптоп ранец, направен од висок квалитет на најлон & платно и печатени со класични аниме карактери. Тоа е погоден за младите, за студентите и за аниме фанови, исто така прилично добар подарок за вашите пријатели. Повеќе од 10 видови во нашата продавница да се избере ! Големина : 50x34x16 cm
Материјали : Најлон
ПАКУВАЊЕ :
1x Аниме Најлон Ранец

Детали

Тип На Објект:
Ранци
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
NEWPECK
Број На Модел На:
N/A
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Ранци Тип:
Softback
Стил:
Цртан филм
Шаблон Тип:
Цртан филм
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Никој
Надворешноста:
Отворете Џеб
Техника:
N/A
Свеж

Избор на клиенти