.

.

New
Симпатична Децата 3D Животното Чувствува Ранец Црна Миленичиња Куче Печатење Bagpack за Патување Жените Kawaii Тинејџерски Девојки Кутре Боксер Backbag

Симпатична Децата 3D Животното Чувствува Ранец Црна Миленичиња Куче Печатење Bagpack за Патување Жените Kawaii Тинејџерски Девојки

DEN 1248.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
Повратни информации :
1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
Плаќање :
1.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.

Детали

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
C0471A
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Памук
Капацитет:
20-35 Литарски
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Патент Џеб
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Никој
Главен Материјал:
Полиестер
Големина:
44*31*18cm
Точка име :
кутре боксер Ранец
Свеж

Избор на клиенти