.

.

New
Моден Kantai Колекција Тинејџери Училиште Кеси Satchel Оксфорд Ранци Момчиња/Девојки Аниме Cosplay Рамената Книга Торба Одличен Подарок

Моден Kantai Колекција Тинејџери Училиште Кеси Satchel Оксфорд Ранци Момчиња/Девојки Аниме Cosplay Рамената Книга Торба Одличен

DEN 1209.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Моден Kantai Колекција Тинејџери Училиште Кеси Satchel Оксфорд Ранци Момчиња/Девојки Аниме Cosplay Рамената Книга Торба Одличен Подарок

Детали

Тип На Објект:
Ранци
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
cosplay торба
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Бренд Име:
VVAOZU
Декорација:
Никој
Стил:
Јапонија и кореја Стил
Техника:
Училиште Кеси
Свеж

Избор на клиенти