.

.

New
RanHuang Нови 2017 Жените Платно Ранец Мода Ранец Со Висок Квалитет Училиште Кеси За Тинејџерки Секојдневен Rucksacks Satchel A96

RanHuang Нови 2017 Жените Платно Ранец Мода Ранец Со Висок Квалитет Училиште Кеси За Тинејџерки Секојдневен Rucksacks Satchel

DEN 1749.60

Стока
Достапно.


Опис : Материјал : Платно Големина : Должина : 23cm , Дебелина : 12cm ,Високи : 32cm Тежина : 0.59 kg Стил : Мода , Класичен , Гроздобер Тоа е исто така погоден за подароци испратени да роднини, пријатели, колеги.

Детали

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Стил:
Гроздобер
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
RanHuang
Капацитет:
20-35 Литарски
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Техника:
Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
A968
Надворешноста:
Отворете Џеб
Свеж

Избор на клиенти