.

.

New
020618 нова жешка човек мода патување ранец студент училиште торба

020618 нова жешка човек мода патување ранец студент училиште торба

DEN 672.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Патент Џеб
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Надворешноста:
Никој
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Ранци Тип:
Внатрешна Рамка
Пол:
Унисекс
Декорација:
Никој
Капацитет:
20-35 Литарски
Обвивка Материјал:
Најлон
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Дожд Маска:
No
Стил:
Повик
Главен Материјал:
Најлон
Свеж

Избор на клиенти