.

.

New
Аниме GINTAMA Ранци Унисекс Студент Училиште Торба Цртан филм Rucksack Патување Ден Пак Escolar Bolsa Mochila

Аниме GINTAMA Ранци Унисекс Студент Училиште Торба Цртан филм Rucksack Патување Ден Пак Escolar Bolsa Mochila

DEN 1144.00
DEN 1567.68

Стока
Достапно.


Аниме GINTAMA Ранци Унисекс Студент Училиште Торба Цртан филм Rucksack Патување Ден Пак Escolar Bolsa Mochila
Size1 : 44*31*17cm
Size2 : 46*33*19cm

Детали

Тип На Објект:
Ранци
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
маска
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
студент училиште торба
Главен Материјал:
Најлон
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Бренд Име:
VVAOZU
Декорација:
Никој
Стил:
Јапонија и кореја Стил
Техника:
Ранци
Свеж

Избор на клиенти