.

.

New
Мажите ранец Оксфорд ткаенина мажи со висок капацитет туристички ранец студент училиште торба мода мажи жени ранец бизнис торба за лаптоп

Мажите ранец Оксфорд ткаенина мажи со висок капацитет туристички ранец студент училиште торба мода мажи жени ранец бизнис торба

DEN 962.00
DEN 1717.44

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Буква,Ниту Една
Надворешноста:
Тиња Џеб
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Стил:
Preppy Стил
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Број На Модел На:
bd3 - 45%
Техника:
Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Бренд Име:
LEINASEN
Стил:
Патување
Трговија на големо:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes
Свеж

Избор на клиенти