.

.

New
TOTORO Училиште Туристички Ранец Kawaii Cosplay Ранци Рамо Кеси Училиште Satchels Кеси

TOTORO Училиште Туристички Ранец Kawaii Cosplay Ранци Рамо Кеси Училиште Satchels Кеси

DEN 1195.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


TOTORO Училиште Туристички Ранец Kawaii Cosplay Ранци Рамо Кеси Училиште Satchels Кеси
Големина : 45*30*16cm

Детали

Тип На Објект:
Ранци
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Cosplay Ранци
Обвивка Материјал:
Полиестер
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
маска
Шаблон Тип:
Цртан филм
Главен Материјал:
Најлон
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Бренд Име:
VVAOZU
Декорација:
Никој
Техника:
туристички ранец
Свеж

Избор на клиенти