.

.

New
Воена Војска Ранец 15.6 -17 Лаптоп Маскирни Ранци со Голем капацитет Мажите Торба Висок Квалитет SchoolBag Бесплатен Превозот

Воена Војска Ранец 15.6 -17 Лаптоп Маскирни Ранци со Голем капацитет Мажите Торба Висок Квалитет SchoolBag Бесплатен Превозот

DEN 2218.00
DEN 4348.80

Стока
Достапно.

Ви благодариме за посетата на нашата продавница, се надеваме дека следниот пат да продолжат да соработуваат среќно.
Топло Совети
Една рунда боја : Поради ефектите на осветленост и прикажува различни фактори, физичко постоење со слика малку
грешка, ве молиме да се разбере. ве молиме контактирајте со нас ако не можат производот во 45 дена. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. Одби ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Ве молиме потврдете ќе Адреса внимателно откако ќе се направи нарачка. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
КОНТАКТ СО НАС НА :
Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас на англиски јазик. За Големина на : Големина е рачно изработени мерење податоци-мерење бидејќи секој е различен, како што е прикажано во присуство на 1-3 см грешка, ве молиме да се разбере, да обрнат внимание на мерење на надворешните димензии на производот, големина ќе биде поставена во внатрешноста на смалуваат. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. ние ќе го испратите производот до вас одеднаш по
плаќањето е recived. Ако вие не го добивате нашиот одговор,pleasekindly повторно да ви испрати е-маил и ние ќе ви одговори да што побрзо.

Детали

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Број На Модел На:
Тактички Ранец
Дожд Маска:
No
Декорација:
Копчето За Заклучување,Синџири
Шаблон Тип:
Маскирна
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Надворешноста:
Солидна Торба
Бренд Име:
сила витез
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Капацитет:
36-55 Литарски
Тактички Ранец:
ранец мажи
маскирна ранец:
oxford ранец
лаптоп ранец :
спортски ранец
воена ранец :
училишни ранци за тинејџери
воена тактичка ранец :
отворено воена тактичка ранец
армијата торба воена ранец :
водоотпорен ранец
жените ранец:
Мажите ранец
ранец мажи:
Кампување ранец
торба:
Кампување опрема
Големина:
50*27*17cm
Свеж

Избор на клиенти