.

.

New
Популарната 60 l торба машки маскирна торба ранец мултифункционален високо квалитетен моден викенд лаптоп авиони најдобри ранец Мажи

Популарната 60 l торба машки маскирна торба ранец мултифункционален високо квалитетен моден викенд лаптоп авиони најдобри ранец

DEN 1564.00
DEN 3066.72

Стока
Достапно.

) може да биде подолго од вообичаеното време. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Стил : движење
. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Се приспособат на компјутер големина : 16 инчи
.

Детали

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Декорација:
Празен Од,Копчето За Заклучување,Ремени,Ниту,Возбудува,Appliques,Писмо,Занитвам,Везови,Ruched
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Број На Модел На:
Торба за лаптоп
Бренд Име:
D5Column
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Жакард
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Името на:
Рекреација спортска торба Mountaineering торба
Функција:
Отпорност на абење, водоотпорен, Полесни и дише
Стил:
Ранец/торба
Се применуваат на тип на производ:
Паричник, чадор, лаптоп, облека, списанија, итн
Спортска торба тип:
Професионален спортски торба
Материјал:
Водоотпорен најлон
Се применуваат за родова:
Женски, неутрални/машко или женско
Популарната Елемент:
Носат
боја:
Црна, каки, воено зелена
Големина:
size
Свеж

Избор на клиенти