.

.

New
Дама Стил Жените Торба Вистинска Кожа Жените чанта Дами Торба Гроздобер Жените Гласник Кеси Crossbody Торба Bolsa Feminina

Дама Стил Жените Торба Вистинска Кожа Жените чанта Дами Торба Гроздобер Жените Гласник Кеси Crossbody Торба Bolsa Feminina

DEN 1047.00
DEN 1276.80

Стока
Достапно.


ГОЛЕМИНА : 28*10*18 CM

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
ELE1145
Декорација:
Sequined,Ruched
Обликот:
Размавта
Вистински Тип На Кожа:
Овча
Број на Рачки/Ремени:
Две
Бренд Име:
BOLAISHAXUAN
Стил:
Дама
Тврдост:
Мека
Затворање Тип:
маска
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Шаблон Тип:
Геометриски
Повод:
Разноврсна
Кревање дел тип:
Телескопски кревање
Видовите на вреќи:
маска торба
Популарната елементи:
Автомобил шиење
Шема:
Полна Боја
Акции тип:
Целата еден
Торба Форма:
Пресек тип
Со отворен поклопец метод:
Маска тип
Пакет внатрешната структура:
Мобилен телефон торба, сендвич торба, патент торба, патент
Обработка метод:
мека површина
Боја:
Жолта, Црвена, Сина, Црна, Кафеава
Свеж

Избор на клиенти