.

.

New
торба повторно 020817 нова жешка девојка мали размавта торба женски мини торба

торба повторно 020817 нова жешка девојка мали размавта торба женски мини торба

DEN 331.20

Стока
Достапно.

торба повторно 020817 нова жешка девојка мали размавта торба женски мини торба

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Број На Модел На:
020817
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Размавта
Декорација:
Занитвам
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Големина:
20*16*5cm
Свеж

Избор на клиенти